اطلاعات عمومیمعرفی

نتیجه‌ی دیدارهای امروز لیگ برتربلاروس (13 اردیبهشت 99)

لیگ ویشایا بلاروس

در روز شنبه، 13 اردیبهشت 1399، سه دیدار از هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر بلاروس برگذار گردید. پیش آنالیز این بازی‌ها توسط کارشناسان ما ارائه شده و در قسمت پیش آنالیز بازی‌های روز ارائه شده بودند. این سه دیدار بین تیم‌های مینسک – تورپیدو بل آز ژودینو، روخ برست – گورودیا و نهایتا دینامو مینسک – سلوتسک برگذار شده بود.

دیدار بین تیم‌های مینسک – تورپیدو بل از ژودینو با نتیجه‌ی 5 بر 2 به نفع تیم میزبان به پایان رسید. نیمه اول این مسابقه با نتیجه‌ی 4 بر 1 به اتمام رسیده بود و در نیمه دوم نیز هر کدام از تیم‌ها، گل دیگری را به ثمر رساندند. تورپیدو بل از ژودینو توانست با این 3 امتیاز، به جایگاه دوم جدول دست یابد.

در دیدار دوم که بین تیم‌های روخ برست – گورودیا برگذار شده بود، تنها 2 گل بین تیم‌ها رد و بدل شد که سهم هر تیم، یک گل بود. نتیجه‌ی تساوی و همچین عملکرد سایر تیم‌ها در بازی‌های امروز، باعث شد تا تیم میزبان، به رتبه‌ی هشتم جدول رده بندی بلاروس صعود کرده و یک رده پایین تر از گورودیا (بخاطر تفاضل گل) قرار بگیرد. گورودیا توسط سوروکین در دقیقه‌ی 50 به گل رسید، اما در دقایق پایانی بخت با وی یار نبود و کولپاچوک، گل تساوی بازی را در دقیقه‌ی 90 بازی به ثمر رساند.

آخرین دیدار روز شنبه نیز با برتری 2 بر 1 تیم سلوتسک در مقابل دینامو مینسک به پایان رسید. اگرچه نتیجه‌ی بازی‌های قبلی همواره به سود دینامو مینسک بود، اما ظاهرا سلوتسک در این فصل عزم خود را جزم کرده تا صدر نشینی را تحت هیچ شرایطی از دست ندهد. سلوتسک در دقایق 22 و 52 توانست دروازه تیم میزبان را باز کند. در دقیقه‌ی 86 نیز تیم میزبان، توانست یکی از دو گل خورده را جبران کند.

جدول رده بندی لیگ برتر بلاروس تا پایان امروز (13 اردیبهشت 99) به شرح زیر است.

جدول بلاروس 13 اردیبهشت
عرفان سراج
About author

اگر شما هم مثل من انقدر به ورزش علاقه داشتید اما به دلیل دیسک کمر، نمی توانستید که بازی و تفریح کنید، قطعا مسیر من را در پیش می گرفتید. وقتی مجبور به ترک ورزش شدم، تصمیم گرفتم که راجع به آن بنویسم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *