اطلاعات عمومیمعرفی

نتایج دیدارهای 14 اردیبهشت لیگ یوکاری ترکمنستان

لیگ یوکاری ترکمنستان

در هفته ششم لیگ برتر ترکمنستان که به نام لیگ یوکاری شناخته می‌شود، سه دیدار انجام شد. آخرین بازی این هفته، در روز سه‌شنبه و بین تیم‌های آخال – انرجتیک برگذار خواهد شد. رده‌بندی لیگ برتر ترکمنستان تا پایان این دیدارها در جدول زیر نشان داده شده است.

یوکاری ترکمنستان 15 اردیبهشت

دیدار اول بین تیم‌های مرو – نبیتچی (بالکان) انجام گرفت. این بازی با نتیجه‌ی 2 بر 0 به نفع تیم میزبان به اتمام رسید. همانطور که در پیش آنالیز این بازی مطرح کردیم، تیم میزبان توانست مهمان خود را شکست دهد. مرو پس از این پیروزی به رتبه ششم جدول صعود کرد و نبیتچی نیز به قعر جدول سقوط کرد.

در بازی دوم که در ساعت 16 و 45 دقیقه بین تیم‌های شگادام – کپه داغ عشق آباد برگذار شد، تیم میزبان توانست حریف خود را با نتیجه‌ی 1 بر 0 شکست دهد. طبق پیش آنالیز این بازی نیز بیان کردیم که احتمال برد این تیم، بسیار بالا است. با این گل، شگادام مجموع گل‌های زده خود در این فصل را به عدد 3 رساند.

آخرین دیدار روز 14 اردیبهشت 99، در ساعت 6 عصر بین تیم‌های آلیتن اسیر و عشق آباد برگذار گردید. این بازی با نتیجه 4 بر 1 به نفع تیم میزبان به پایان رسید. هر دو آپشنی که در پیش آنالیز این بازی پیشنهاد شده بود، صحیح بودند. هر دو تیم گل زدند و تیم میزبان نیز پیروز این بازی بود. با دریافت این چهار گل، تفاضل گل‌های زده و خورده تیم عشق آباد به مثبت 1 کاهش یافت.

کارشناسان ما همه روزه بازی‌های مهم روز را رصد کرده و برای ثبت بهتر و هوشمندانه‌تر، پیش آنالیز بازی‌ها را به صورت جامع برای شما خوانندگان محترم، فراهم می‌کنند. مطالعه و استفاده از این پیش آنالیزها به شما کمک می‌کند تا با دقت و هوش بیشتری نسبت به ثبت آپشن خود، اقدام نمایید. برای کسب اطلاع از سایر بازی‌های مهم امروز و همچنین ثبت شرط خود، از لینک زیر استفاده کنید.

عرفان سراج
About author

اگر شما هم مثل من انقدر به ورزش علاقه داشتید اما به دلیل دیسک کمر، نمی توانستید که بازی و تفریح کنید، قطعا مسیر من را در پیش می گرفتید. وقتی مجبور به ترک ورزش شدم، تصمیم گرفتم که راجع به آن بنویسم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *