پیش آنالیز بازی ها

پیش آنالیز فوتبال اسلاویا مازیر – تورپیدو (لیگ برتر بلاروس)

اسلاویا مازیر – تورپیدو

از ساعت 16 و 30 دقیق شنبه 20 اردیبهشت 99، دو تیم اسلاویا مازیر – تورپیدو بل آز ژودینو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی، دومین رقابت هفته هشتم لیگ برتر بلاروس بوده که در استادیوم جونست برگذار خواهد شد. ابتدا به اطلاعات جدول زیر دقت فرمایید.

سری مسابقاتلیگ ویاشایا بلاروس
تیم میزباناسلاویا مازیر
تیم مهمانتورپیدو
استادیومجونست
زمان برگذاریشنبه 20 اردیبهشت
ساعت برگذاری4 و 30 دقیقه عصر به وقت ایران

شاگردان میخاییل مارتسینوویچ (تیم میزبان) در شرایط سختی قرار داشته و تیم مقابل نیز به شدت در حال تلاش کردن برای کسب نتایج بهتر است. علاوه بر آن، شاگردان یوری پونتوس در بازی‌های رو در رو، عملکرد بی نظیری داشته و به نظر می‌رسد که این بازی نیز به نفع تیم مهمان، به پایان خواهد رسید. ابتدا به جدول رده بندی لیگ ویشایا بلاروس تا پیش از این بازی دقت کنید. همانطور که مشاهده می‌کنید، این بازی بین تیم رده سوم و رده هشتم (میزبان) جدول است.

لیگ برتر بلاروس 19 اردیبهشت

عملکرد رو در روی اسلاویا مازیر – تورپیدو بل آز ژودینو

– شاگردان پونتوس از هفت بازی قبلی، شش بازی را پیروز شده‌اند.
– شاگردان مارتسینوویچ در پنج بازی از هفت بازی قبلی، حداقل دو گل دریافت کرده‌اند.
– 12 بازی از 16 بازی که با نتیجه‌ای به غیر از تساوی به پایان رسیده، با برتری تورپیدو همراه بوده است.
– در این استادیوم، تیم مهمان توانسته پنج بازی قبلی را برتری به خانه برگردد.
– به غیر از دو بازی، در تمامی بازی‌های بعد از سال 2001 میلادی، تیم مهمان حداقل دو گل به ثمر رسانده است.

پیش بینی این بازی

شاگردان مارتسینوویچ سه بازی از چهار بازی قبلی خود را واگذار کرده‌اند و روحیه‌ی آن‌ها اصلا مناسب نیست (یک تساوی و سه شکست در چهار هفته متوالی). در تمامی این بازی‌ها نیز حداقل دو گل دریافت کرده‌اند. در کل ماه آپریل، آن‌ها حتی یک پیروزی را در خانه خود، کسب نکرده‌اند.

در نقطه مقابل، شاگردان پونتوس آخرین بازی خود را که اتفاقا بازی خارج از خانه نیز بود، با نتیجه 5 بر 2 برده‌اند. همچنین آن‌ها در هیچ یکی از پنج بازی قبلی خود، شکست نخورده‌اند. در طول دو دهه قبل و در این استادیوم، (به غیر از دو بازی) آن‌ها تمامی بازی‌ها خود را پیروز شده و حداقل دو گل به ثمر رسانده‌اند. بنابراین، با توجه به این آمار و ارقام، به نظر می‌رسد استفاده از آپشن‌های زیر برای پیش بینی بازی اسلاویا مازیر – تورپیدو ژودینو، مناسب باشد:
– دابل شانس پیروزی مهمان یا تساوی
– هندیکپ آسیایی مثبت 0.25 تیم مهمان

محمد حسن دانش
About author

به نگارش و نوشتن علاقه دارم، برای همین هم روزها پشت دخل مغازه ام میشینم و عصرها برای سایت های خبری، درباره ورزش می نویسم. بخاطر ارتباط دائم با مشتریان، گاهی لحن گفتار و نوشتارم عوض میشه، شرمنده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *