پیش آنالیز بازی ها

تحلیل فوتبال بین نمان گرودنو – روخ برست (لیگ برتر بلاروس)

نمان گرودنو – روخ برست

از ساعت 18 و 30 دقیقه شنبه 20 اردیبهشت 99، دو تیم نمان گرودنو – روخ برست به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی، سومین بازی هفته هشتم لیگ ویشایا بلاروس بوده که در استادیوم نمان برگذار خواهد شد. ابتدا به اطلاعات ارائه شده در جدول زیر، دقت فرمایید.

سری مسابقاتلیگ ویاشایا بلاروس
تیم میزباننمان گرودنو
تیم مهمانروخ برست
استادیومنمان
زمان برگذاریشنبه 20 اردیبهشت
ساعت برگذاری6 و 30 دقیقه عصر به وقت ایران

شاگردان ایگور کوالویچ (میزبان) سابقه‌ی بسیار خوبی در بازی‌های رو در رو و در مقابل این تیم دارند، علاوه بر آن، در شش ماه گذشته، یکی از بهترین تیم‌ها در بازی‌های خانگی بوده‌اند. در نقطه مقابل، شاگردان الکساندر سدنیوف به تازگی وارد این سطح از رقابت‌ها شده و تا کنون نمایش چندان خوبی را در بازی‌های خارج از خانه، ثبت نکرده‌اند. بنابراین، انتظار می‌رود که این بازی، به سود تیم میزبان به اتمام رسد. ابتدا نگاهی به جدول رده بندی لیگ برتر بلاروس تا پیش از این بازی بیندازید. همانطور که مشاهده می‌کنید، این بازی بین تیم‌های رده چهاردهم (میزبان) و دوازدهم جدول است.

لیگ برتر بلاروس 19 اردیبهشت

عملکرد رو در روی نمان گرودنو – روخ برست

– همانطور که پیشتر مطرح شد، تیم مهمان به تازگی به لیگ برتر وارد شده و بنابراین، آماری از دیدارهای رو در رو، در دسترس نیست.

پیش بینی این بازی

شاگردان کوالوویچ بازی قبل خود را با نتیجه 3 بر 1 به تیم باته بوریسف واگذار کرده‌اند. در همان نیمه اول، باته به این تیم گل زد و نبض بازی را در دست گرفت و نگذاشت که این تیم، نتیجه بازی را تغییر دهد. در همان هفته، شاگردان سدنیوف نیز بازی را در مقابل گورودیا، با نتیجه 1 بر 1 به اتمام رساندند. اگرچه نمان گرودنو با دو امتیاز کمتر نسبت به روخ برست، در پله پایین‌تر قرار گرفته است، اما تجربه‌ی آن‌ها در بازی‌های لیگ ویشایا قطعا به کمکشان خواهد آمد.

شاگردان کووالویچ از 17 بازی از 19 بازی قبلی خانگی خود، شکست ناپذیر بوده و عملکرد بسیار خوبی را نشان داده‌اند. آن‌ها همچنین توانسته‌اند که در 5 بازی از 7 بازی خانگی قبلی خود، حداقل 2 گل به ثمر رسانند. در مقابل، شاگردان سدنیوف در 5 بازی از شش بازی قبلی خود، هیچ بردی را کسب نکرده و در شش دیدار قبلی، تنها دو گل به ثمر رسانده‌اند.

بنابراین، با توجه به آمار و تحلیل‌های صورت گرفته، به نظر می‌رسد استفاده از آپشن‌های زیر برای پیش بینی بازی نمان گرودنو – روخ برست مناسب باشد:
– شرط بدون تساوی: میزبان
– میزبان برنده نیمه اول/دوم

عرفان سراج
About author

اگر شما هم مثل من انقدر به ورزش علاقه داشتید اما به دلیل دیسک کمر، نمی توانستید که بازی و تفریح کنید، قطعا مسیر من را در پیش می گرفتید. وقتی مجبور به ترک ورزش شدم، تصمیم گرفتم که راجع به آن بنویسم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *