پیش آنالیز بازی ها

پیش آنالیز فوتبال تورپیدو – گورودیا (لیگ برتر بلاروس)

تورپیدو – گورودیا

از ساعت 19 و 30 دقیقه جمعه 26 اردیبهشت 99، دو تیم تورپیدو – گورودیا در قالب لیگ برتر بلاروس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار، اولین دیدار هفته نهم لیگ ویشایا بلاروس بوده و استادیوم ژودینو میزبان آن خواهد بود. پیش از بررسی عملکر دو تیم، ابتدا به اطلاعات جدول زیر دقت فرمایید.

سری مسابقاتلیگ ویاشایا بلاروس
تیم میزبانتورپیدو بل آز ژودینو
تیم مهمانگورودیا
استادیومژودینو
زمان برگذاریجمعه 26 اردیبهشت
ساعت برگذاری7 و 30 دقیقه عصر به وقت ایران

شاگردان یوری پانتوس در این فصل موفق ظاهر شده‌اند و در رده سوم جدول قرار دارند. آن‌ها این فرصت را دارند تا بتوانند به رده اول و دوم جدول صعود کنند. برای استفاده بهینه از این فرصت، ژودینو به پیروزی مقابل مردان اولگ رادوشخو نیاز دارد. جدول این لیگ ویشایا بلاروس تا پیش از این بازی، مطابق تصویر زیر است.

جدول لیگ برتر بلاروس 25 اردیبهشت

عملکرد رو در روی تیم های تورپیدو – گورودیا

– در هشت بازی از نه بازی گذشته، مردان پانتوس موفق به گلزنی شده‌‌اند.
– سه برد از چهار برد قبلی از آن شاگردان پانتوس بوده است.
– در چهار بازی از نه رویارویی گذشته، شاگردان رادوشخو بیشتر از سه گل دریافت کرده‌اند.
– میزبان در طول این سالها تنها در یک بازی در این استادیوم موفق به گلزنی نشده است.
– آخرین مصاف این دو تیم در این زمین، تساوی 1-1 به دست آمد.

پیش بینی این بازی

شاگردان پانتوس چند هفته گذشته بسیار شگفت انگیز ظاهر شده‌اند. در حقیقت، آن‌ها در پنج بازی گذشته خود بدون شکست ظاهر شده و در چهار بازی، حتی گلی دریافت نکرده اند. مهم تر از آن، اینکه در بازی‌های داخل خانه خود در این فصل رکورد 100% بدون شکست را کسب کرده و هیچ گلی دریافت نکرده‌اند. در آن سوی میدان، تیم حریف در سه بازی قبلی خود موفق به کسب پیروزی نشده است و از ماه اکتبر تا کنون تنها در دو بازی پیروز میدان بوده است.

لازم به ذکر است که مردان پانتوس دومین خط دفاعی برتر در کل رقابت‌ها را داشته و تنها تیم لیگ هستند که بهترین عملکرد دفاعی را در رقابت‌های خانگی دارند. در همین حال، مردان رادوشخو در لیگ برتر امسال کمترین تعداد گل زده‌ را دارند. در پایان یادآور می‌شویم که در طول تاریخ این رقابت‌ها، تیم پانتوس تیم برتر مصاف‌های رو در رو بوده است. با توجه به کلیه موارد عنوان شده، نتیجه گیری می شود که تیم میزبان (تورپیدو بل آز ژودینو) در بازی روز جمعه موفق به کسب پیروزی می‌شود.

بنابراین، با توجه به آمار و تحلیل‌های انجام شده، به نظر می‌رسد استفاده از آپشن‌های زیر برای پیش بینی بازی تورپیدو – گورودیا مناسب باشد:
– برد میزبان
– هندیکپ آسیایی منفی 0.25 میزبان

محمد حسن دانش
About author

به نگارش و نوشتن علاقه دارم، برای همین هم روزها پشت دخل مغازه ام میشینم و عصرها برای سایت های خبری، درباره ورزش می نویسم. بخاطر ارتباط دائم با مشتریان، گاهی لحن گفتار و نوشتارم عوض میشه، شرمنده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *