پیش آنالیز بازی ها

پیش آنالیز فوتبال انرجتیک – دیناموبرست (لیگ برتر بلاروس)

انرجتیک - دیناموبرست

از ساعت 16 و 30 دقیقه شنبه 27 اردیبهشت 99، دو تیم انرجتیک – دیناموبرست به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی، دومین بازی هفته نهم لیگ ویشایا بلاروس بوده و در استادیوم RCOP-BGU واقع در شهر مینسک برگزار می‌شود. پیش از بررسی عملکرد دو تیم، ابتدا به جدول زیر دقت فرمایید.

سری مسابقاتلیگ ویاشایا بلاروس
تیم میزبانانرجتیک
تیم مهماندیناموبرست
استادیومRCOP-BGU
زمان برگذاریشنبه 27 اردیبهشت
ساعت برگذاری4 و 30 دقیقه عصر به وقت ایران

این بازی بین تیم‌های چهارم و ششم جدول برگذار شده که تنها دو امتیاز با یکدیگر اختلاف دارند. اگرچه انرجتیک در خانه‌ی خود میزبان دیناموبرست است، اما با توجه به سابقه‌ی درخشان تیم میزبان به عنوان قهرمان چندین دوره لیگ ویشایا بلاروس، انتظار می‌رود که تیم مهمان، بازی را به سود خود به اتمام رساند. جدول رده بندی لیگ برتر بلاروس تا پیش از این بازی، در تصویر زیر نشان داده شده است.

لیگ ویشایا بلاروس 26 اردیبهشت

عملکرد رو در روی انرجتیک – دیناموبرست

– در شش دیدار قبلی، تیم مهمان (دیناموبرست) هرگز شکست نخورده است.
– بازی قبلی که به میزبانی دیناموبرست برگذار گردید، با نتیجه 6 بر 2 به سود تیم میزبان به پایان رسید.
– تنها 4 بازی از 10 بازی گذشته، با نتیجه تساوی پایان یافت.
– در سه هفته قبلی بازی‌های فصل، هر دو تیم گل به ثمر رسانده‌اند.

پیش بینی این بازی

احتمالا انرجتیک به دنبال انتقام بازی قبلی (با نتیجه 6 بر 2 به سود دیناموبرست) بوده و سعی می‌کند که از مزیت میزبانی خود به نحو احسنت استفاده کند. اما از آنجایی که این تیم، بازی خانگی قبلی خود را به تیم گورودیا واگذار کرده است، احتمالا تحت فشار زیادی باشند. از طرفی دو پیرزی متوالی و خصوصا پیروزی در مقابل تیم صدر جدولی سلوتسک، باعث می‌شود که شاگردان ولادیمیر بلیاوسکی با انگیزه وارد میدان شوند.

دیناموبرست نیز پس از دو برد متوالی، وارد میدان شده و با روحیه‌ی خوبی سعی خواهد کرد که خود را در جدول بالا بکشند. اگرچه شاگردان سرگی کوالچوک دو دیدار از 5 بازی قبلی خود در لیگ برتر بلاروس را واگذار کرده‌اند، اما با توجه به سابقه‌ی بازی‌های رو در رو و همچنین عملکرد کلی این تیم، انتظار می‌رود که بازی عصر شنبه با برتری این تیم همراه باشد.

بنابراین، با توجه به آمار و آنالیز انجام گرفته، به نظر می‌رسد که استفاده از آپشن‌های زیر برای پیش بینی بازی انرجتیک – دیناموبرست مناسب باشد:
– برد تیم مهمان
– هر دو تیم گل می‌زنند: بله

عرفان سراج
About author

اگر شما هم مثل من انقدر به ورزش علاقه داشتید اما به دلیل دیسک کمر، نمی توانستید که بازی و تفریح کنید، قطعا مسیر من را در پیش می گرفتید. وقتی مجبور به ترک ورزش شدم، تصمیم گرفتم که راجع به آن بنویسم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *