پیش آنالیز بازی ها

پیش آنالیز شاختیور سالیهورسک – دینامو برست (جام حذفی بلاروس)

از ساعت 19 و 30 دقیقه‌ی عصر روز چهارشنبه، دهم اردیبهشت ماه، دو تیم شاختیور سالیهورسک – دینامو برست به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در قالب جام حذفی بلاروس بوده و در استادیوم خانگی تیم میزبان به نام استرویتل برگذار خواهد شد. پیش از بررسی عملکرد قبلی دو تیم، ابتدا اطلاعات کلی این بازی را در جدول زیر، مشاهده نمایید.

سری مسابقاتجام حذفی بلاروس
تیم میزبانشاختیور سالیهورسک
تیم مهماندینامو برست
استادیوماسترویتل
تاریخ و ساعت برگذاریدهم اردیبهشت 1399
7 و 30 دقیقه عصر به وقت ایران

شاگردان کوالچوک (دینامو برست) بازی قبلی این رقابت‌ها را با نتیجه‌ی 2 بر صفر پیروزه شده و حال نوبت به بازی برگشت است که در خانه‌ی حریف برگذار خواهد شد. با توجه به نتیجه‌ی بازی رفت، این تیم شانس بیشتری برای صعود به مرحله‌ی بعد دارد. اما فراموش نکنید که برنده‌ی ادوار گذشته‌ی این رقابت‌ها (تیم میزبان)، به این سادگی‌ها تن به باخت و جا ماندن از نوار قهرمانی، نخواهد داد و تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن گل، می‌کند.

دیدارهای رو در روی شاختیور سالیهورسک – دینامو برست

– بازی رفت با نتیجه‌ی 2 بر صفر به نفع دینامو برست به اتمام رسید.
– شاگردان سرگی کوالچوک (دینامو برست) در هشت بازی از ده بازی قبلی، شکست ناپذیر بوده‌اند.
– در 11 بازی از 16 بازی قبلی، ماینرها (سالیهورسک) نتوانستند دروازه‌ی خود را بسته نگهدارند.
– در 16 بازی از 19 بازی قبلی که در همین استادیوم برگذار شده، تیم میزبان (سالیهورسک) برنده بوه است.
– در 20 بازی از 25 بازی قبلی درون این استادیوم، تیم میهمان نتوانسته دروازه خود را بسته نگهدارد.

پیش بینی این بازی

بازیکنان دینامو برست مدافع عنوان قهرمانی لیگ داخلی بلاروس بوده و احتمال می‌رود که یکی از بخت‌های حضور در دیدار فینال باشند. با توجه به نتیجه‌ی بازی رفت، تنها کاری که تیم میهمان باید انجام دهد، این است که از دروازه خود دفاع کره و نگذارد ماینرها گلی به ثمر رسانده و یا نهایتا تفاضل گل را به نفع خود نگهدارند.

بازیکنان شاختیور سالیهورسک باید تمام تلاش خود را کرده تا حداقل 2 گل به ثمر رسانده و هیچ گلی دریافت نکنند. احتمالا این رویکرد باعث حملات مکرر آن‌ها شده و زمینه را برای ضد حمله‌های دینامو برست فراهم کند. با توجه به اینکه در سه دیدار آخر رو در روی این دو تیم، دو بازی با برد دینامو برست به اتمام رسیده و ماینرها در هیچ کدام از این دو بازی نتوانسته‌اند گلی به ثمر برسانند، احتمالا باید منتظر صعود تیم میهمان به مرحله‌ی بعد جام حذفی بلاروس باشیم.

البته باید به این نکته نیز دقت کرد که تیم میزبان، مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی بلاروس بوده و چندین بار توانسته این افتخار را فتح کند. همچنین با توجه به اینکه در 16 بازی از 19 بازی قبلی که در همین استادیوم برگذار شده است، این تیم (تیم میزبان) پیروز دیدار بوده، احتمال کامبک زدن همواره وجود دارد.

با توجه به این پیش آنالیز پیچیده، شاید انتخاب دو آپشن زیر برای شرط بندی در بازی شاختیور سالیهورسک – دینامو برست منطقی به نظر برسد:
– دینامو برست به مرحله بعد صعود خواهد کرد
– هر دو تیم گل می‌زنند: بله

محمد حسن دانش
About author

به نگارش و نوشتن علاقه دارم، برای همین هم روزها پشت دخل مغازه ام میشینم و عصرها برای سایت های خبری، درباره ورزش می نویسم. بخاطر ارتباط دائم با مشتریان، گاهی لحن گفتار و نوشتارم عوض میشه، شرمنده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *