پیش آنالیز بازی ها

پیش آنالیز فوتبال ماناگوئه – استلی (لیگ برتر نیکاراگوئه)

ماناگوئه – استلی

از ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد یکشنبه 12 اردیبهشت 99، دو تیم ماناگوئه – استلی در قالب لیگ برتر نیکاراگوئه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در استادیوم المپیک دل ماناگوئه برگزار خواهد شد. پیش از بررسی عملکرد تیم‌ها، ابتدا به اطلاعات جدول زیر دقت فرمایید.

سری مسابقاتلیگ برتر نیکاراگوئه
تیم میزبانماناگوئه
تیم مهماناستلی
استادیومالمپیک دل‌ماناگوئه
زمان برگذارییکشنبه 21 اردیبهشت
ساعت برگذاری5 و 30 دقیقه بامداد به وقت ایران

این بازی، تعیین کننده قهرمان است، و به نظر می رسد احتمال برد تیم ماناگوئه ملقب به آزولس بیشتر است. دلیل این امر این است که آنها قبلا، بازی خارج از خانه خود را انجام داده و در تمام فصل، در خانه خود پیروز بوده اند. به احتمال زیاد، انتظار می رود ماناگوئه جام قهرمانی را یکشنبه بدست بیاورد. اگر از قوانین لیگ برتر نیکاراگوئه با خبر نیستید، بر روی لینک زیر کلیک کرده تا قوانین اصلی آن را مطالعه کنید.

 عملکرد رو در روی ماناگوئه – استلی

– در دو بازی گذشته هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند.
– برنده دو بازی از سه بازی قبلی، تیم آزولس بوده است.
– تیم ها تا کنون در سال 2020 سه بار رو در روی هم قرار گرفته‌اند و در هر سه مورد، شاگردان سرخیو رودریگز نتوانستند هیچ پیروزی‌ای کسب کنند.
– در پنج بازی از هفت دیدار قبلی در این زمین، میزبان بدون شکست ظاهر شده است.
– در دوازده مسابقه از چهارده بازی قبلی در این ورزشگاه ،میهمانان توانسته‌اند گلزنی کنند.

پیش بینی این بازی

دیدار رفت دو تیم با تساوی 1-1 به پایان رسید و به دلایلی که بعدا اشاره می‌شود، آزولس قدرت و شانس بیشتری دارد چرا که این تیم میزبان دیدار برگشت خواهد بود در نتیجه هدف اصلی مبالغ شرط بندی خواهد بود. بعلاوه این تیم برنده دو بازی از سه بازی پیشین رو در روی هم نیز بوده است و در پنج مسابقه از هفت مسابقه قبلی که در این ورزشگاه برگزار شده است، به پیروزی رسیده‌ است.

در ادامه یادآور می‌شویم که تیم ماناگوئه در پانزده بازی اخیر خود بدون شکست بوده و توانسته در ده مسابقه به پیروزی پر گلی برسد. در بازیهای خانگی، در چهار بازی متوالی پیروز بوده و در هفده بازی گذشته که در این زمین به میدان رفته (به مدت هشت ماه) بدون شکست ظاهر شده است.

همچنین توجه داشته باشید که این تیم سیزده مسابقه از پانزده بازی قبلی خود را برنده شده است.در آن سوی میدان، شاگردان روریگز در چهار مسابقه از هشت مسابقه خارج از خانه گذشته خود نتوانسته‌اند به پیروزی رسیده و سه تا از این دیدارها را واگذار کرده‌اند.

بنابراین انتظار می‌رود تیم ماناگوئه قهرمان این رقابت در روز یکشنبه باشد. اگرچه باید در نظر داشت که مردان رودریگز چیزی برای از دست دادن ندارند و آنها نیز در چند سال اخیر جزو بهترین تیم‌های این رقابتها بوده‌اند. آنها از همان دقایق اول بازی آرایش هجومی خواهند داشت و با گذشت زمان بر شدت حملات آنها افزوده خواهد شد. با وجود ابنکه ممکن است این تیم برنده این بازی نباشد، اما مهاجمان این تیم قطعا یک یا چند بار راه دروازه حریف را پیدا خواهند کرد.

 بنابراین، با توجه به آمار و تحلیل‌های انجام شده، به نظر می‌رسد استفاده از آپشن‌های زیر برای پیش بینی بازی ماناگوئه – استلی مناسب باشد:
– برد ماناگوئه، تساوی برگشت شرط
– گلزنی هر دو تیم

محمد حسن دانش
About author

به نگارش و نوشتن علاقه دارم، برای همین هم روزها پشت دخل مغازه ام میشینم و عصرها برای سایت های خبری، درباره ورزش می نویسم. بخاطر ارتباط دائم با مشتریان، گاهی لحن گفتار و نوشتارم عوض میشه، شرمنده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *