پیش آنالیز بازی ها

پیش آنالیز بازی فیض قند – استروشن (لیگ تاجیکستان)

فیض قند - استروشن

از ساعت 14 روز شنبه ششم اردیبهشت 99، دو تیم فیض قند – استروشن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در استادیوم هالبوک و به میزبانی فیض قند برگذار خواهد شد. پیش از بررسی عملکرد هر دو تیم، ابتدا نگاهی به جدول زیر بیندازید.

سری مسابقاتلیگ ویشایا تاجیکستان
تیم میزبانفیض قند
تیم مهماناستروشن
استادیومهالبوک
تاریخ و ساعت برگذاریششم اردیبهشت 1399
2 عصر به وقت ایران

ببرهای شمال (لقب تیم میزبان) چند سالی هست که در این سطح بالای فوتبال مشغول به بازی بوده و به نظر می‌رسد که مزیت بهتری نسبت به شاگردان توخیرجون مومینف (تیم مهمان) داشته و از آن استفاده کنند. البته باید به این نکته نیز دقت داشت که تیم مهمان به عنوان صدر نشین لیگ دسته یک کشور توانست وارد لیگ برتر (ویشایا) تاجیکستان شود و این موضوع می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس آنان شود. در بازی‌های خانگی این فصل خود نیز، تیم مهمان نتایج خوبی را کسب کرده است، اما باید دید که در این بازی خارج از خانه، چه عملکردی را نشان خواهند داد.

این اولین رویارویی دو تیم فیض قند – استروشن بوده و هیچ اطلاعاتی از بازی‌های رو در روی قبلی، در دست نیست. اما بهتر است بدانید که شاگردان مومینف در آخرین بازی خارج از خانه‌ی خود به یک تساوی بدون گل در برابر تیم “دوشنبه 83” بسنده کرده‌اند. اگرچه بازی جذابی را هر دو تیم از خود نشان دادند، اما نهایتا سهم هر کدام، تنها یک امتیاز بود.

بازی دو تیم فیض قند - استروشن

در نقطه‌ی مقابل، تیم مهمان بازی قبلی خود (خارج از خانه) را با نتیجه‌ی چهار بر یک به تیم “رگار تاداز” واگذار کرده است. در این بازی خارج از خانه، بازیکنان رگار تاداز در همان دقایق اول دروازه فیض قند را باز کردند و اگرچه تیم مهمان توانست بازی را به تساوی 1 بر 1 بکشاند، اما در نیمه دوم سه گل دیگر نیز دریافت کرد.

شایان ذکر است که تیم میزبان در فصل قبل، تنها بخاطر 3 امتیاز، قهرمانی را از دست داد. از آنجایی که تیم مهمان (استروشن)، در سه بازی قبلی خود شکست ناپذیر بوده است و مجموعا پنج گل به ثمر رسانده است، به نظر کار تیم میزبان اندکی سخت خواهد بود. با توجه به روحیه‌ی پایین تیم میزبان، احتمالا برتری با تیم تازه وارد به لیگ برتر تاجیکستان خواهد بود.

ببرهای شمالی، در بازی‌های سه هفته‌ی گذشته، 9 گل به ثمر رسانده‌اند و همچنین در 12 بازی از 15 بازی قبلی خارج از خانه‌ی خود، حداقل دو گل به ثمر رسانده‌اند. بنابراین، با توجه به آنالیز انجام گرفته، انتخاب آپشن‌های زیر به نظر شرط بندی درستی بر روی این بازی خواهد بود:
– دابل شانس: استروشن یا مساوی
– هر دو تیم گل می‌زنند: بله

عرفان سراج
About author

اگر شما هم مثل من انقدر به ورزش علاقه داشتید اما به دلیل دیسک کمر، نمی توانستید که بازی و تفریح کنید، قطعا مسیر من را در پیش می گرفتید. وقتی مجبور به ترک ورزش شدم، تصمیم گرفتم که راجع به آن بنویسم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *