پیش آنالیز بازی ها

پیش آنالیز آلتین اسیر – آخال (لیگ برتر ترکمنستان)

آلتین اسیر - آخال

از ساعت 18 پنجشنبه 11 اردیبهشت 1399، دو تیم آلتین اسیر – آخال در ورزشگاه عشق آباد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در قالب بازی‌های لیگ برتر ترکمنستان (لیگ یوکاری) برگذار خواهد شد. پیش از بررسی عملکرد قبلی این دو تیم، ابتدا به اطلاعات ارائه شده در خصوص این بازی، دقت فرمایید.

سری مسابقاتلیگ یوکاری ترکمنستان
تیم میزبانآلتین اسیر
تیم مهمانآخال
استادیومعشق آباد
تاریخ و ساعت برگذارییازدهم اردیبهشت 1399
6 عصر به وقت ایران

تیم اول و دوم فصل قبلی لیگ یوکاری، این بازی به مصاف یکدیگر خواهند رفت و انتظار می‌رود که یک بازی با کیفیت و همچنین پرگل را به هواداران خود، ارائه دهند. اگرچه عملکرد این دو تیم در فصل جاری متفاوت بوده و نتایج متفاوتی را کسب کرده‌اند، اما همه چیز برای یک رویداد مهیج، آماده است. ابتدا نگاهی به جدول رده بندی لیگ یوکاری ترکمنستان بیندازید. گفتنی است که این بازی، آخرین بازی هفته پنجم لیگ است.

رده بندی لیگ یوکاری ترکمنستان هفته پنجم

همانطور که مشاهده می‌کنید، آخال با چهار بازی و 12 امتیاز، صدر نشین این لیگ بوده، اما آلتین اسیر تنها با کسب 6 امتیاز از چهار بازی قبلی خود، نتوانسته جایگاهی بهتر از چهارمی جدول را بدست آورد.

نتایج عملکرد رو در روی آلتین اسیر – آخال

– تیم میزبان از پنج بازی رو در روی قبلی، سه برد کسب کرده است.
– آلتین اسیر در بازی‌های خانگی در طول چهار بازی قبلی، شکست ناپذیر بوده است.
– دیدار قبلی این دو تیم با نتیجه‌ی 3 بر 1 به نفع آخال به اتمام رسید.
– سه بازی از شش بازی قبلی، با نتیجه‌ی مساوی پایان یافت.

پیش آنالیز این بازی

تیم میزبان علیرغم نتایج ضعیف در طول بازی‌های قبلی، هنوز تا بدین جای فصل، طعم باخت را نچشیده است. بازی قبلی این تیم در مقابل تیم انرجتیک و خارج از خانه بود که با نتیجه‌ی تساوی 1 بر 1 به اتمام رسید. در نقطه‌ی مقابل، تیم آخال با چهار برد پیاپی و خصوصا با توجه به بازی خارج از خانه مقابل کپه داغ عشق آباد که با نتیجه‌ی یک بر صفر به نفع آن‌ها تمام شد، نشان داده است که در دوران اوج خودش قرار گرفته است.

اگرچه بازی در استادیوم خانگی می‌تواند شرایط را برای آلتین اسیر بهتر کند، اما قطعا قرار گرفتن مقابل تیم رده اولی لیگ، کار آسانی نبود و شاگردان یازگولی باید از جان و دل مایه بگذارند. رقابت این دو تیم، احتمالا با حملات و موقعیت‌های متعددی همراه است. بنابراین، به نظر می‌رسد برای پیش بینی بازی آلتین اسیر – آخال استفاده از دو آپشن زیر منطقی باشد:
– برد آلتین اسیر
– بیش از 2.5 گل

محمد حسن دانش
About author

به نگارش و نوشتن علاقه دارم، برای همین هم روزها پشت دخل مغازه ام میشینم و عصرها برای سایت های خبری، درباره ورزش می نویسم. بخاطر ارتباط دائم با مشتریان، گاهی لحن گفتار و نوشتارم عوض میشه، شرمنده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *