پیش آنالیز بازی ها

تحلیل فوتبال انرجتیک – شگادام (لیگ یوکاری ترکمنستان)

انرجتیک - شگادام

ساعت 17 امروز شنبه، 20 اردیبهشت 99، دومین بازی هفته هفتم لیگ یوکاری ترکمنستان بین تیم‌های انرجتیک – شگادام برگذار خواهد شد. استادیوم انرژتیک میزبان این رقابت خواهد بود. پیش از بررسی عملکرد دو تیم، ابتدا به اطلاعات ارائه شده در جدول زیر، دقت فرمایید.

سری مسابقاتلیگ یوکاری ترکمنستان
تیم میزبانانرجتیک
تیم مهمانشگادام
استادیومانرژتیک
زمان برگذاریشنبه 20 اردیبهشت
ساعت برگذاری5 عصر به وقت ایران

اگرچه انرجتیک به تازگی توانسته به این سطح از مسابقات وارد شود، اما فصل قبل به خوبی توانست جزو 5 تیم بالای جدول قرار گیرد. اما در این فصل و تنها با گذشت 6 هفته از لیگ یوکاری ترکمنستان، آن‌ها با مشکلات جدی‌ای روبرو شده‌اند. در شش بازی قبلی، آن‌ها کلا 3 گل به ثمر رسانده و به صورت میانگین در هر بازی، یک گل دریافت کرده‌اند. تنها برد آن‌ها در این فصل، در مقابل تیم بالکان بوده که خود در قعر جدول است.

شگادام دو بازی قبلی خود را پیروز شد و امید را در دل هوادارانش زنده کرد. پس از چهار بازی بدون برد در این فصل، این دو پیروزی متوالی توانست 6 امتیاز و امید بسیاری را به اردوی این تیم، ارزانی کند. سابقه‌ی بازی‌های خانگی قبلی این تیم، نشان می‌دهد که احتمالا این بازی، بتواند سه امتیاز ارزشمند دیگر را نیز برای آن‌ها ثبت کند. رده بندی لیگ برتر ترکمنستان تا پیش از این بازی، در تصویر زیر نشان داده شده است.

ترکمنستان 19 اردیبهشت

همانطور که مشاهده می‌کنید، تیم میزبان در رتبه هفتم و تیم مهمان در رتبه پنجم جدول قرار گرفته‌اند. از آنجایی که شگادام در فصل قبلی به رتبه سوم جدول صعود کرده بود، انتظارات بیشتری از این تیم وجود دارد.

عملکرد رو در روی انرجتیک – شگادام

– در 5 بازی قبلی، دو پیروزی و یک تساوی سهم تیم شگادام بوده است.
– این تیم در سه بازی قبلی رو در روی خود شکست نخورده است.
– سه بازی از 5 بازی، بیش از 2.5 گل به همراه داشته است.
– در این سه بازی، هر دو تیم گل زده‌اند.
– آخرین باری که انرجتیک توانست پیروز شود، سپتامبر سال 2018 میلادی بوده است.
– در دو بازی قبلی در این استادیوم، شگادام شکست نخورده است (یک تساوی و یک پیروزی)

پیش بینی این بازی

با توجه به دو پیروزی قبلی شگادام و همچنین عملکرد رو در روی این دو تیم، به نظر می‌رسد نتیجه این بازی به سود تیم مهمان خواهد بود. اگرچه انرجتیک نیز در 5 بازی از 6 بازی خانگی قبلی خود شکست ناپذیر بوده است، اما روند ناکامی آن‌ها به نظر می‌رسد به این بازی ختم نخواهد شد. با توجه به ضعف خط دفاعی تیم مهمان، به نظر می‌رسد که در این بازی، هر دو تیم گل خواهند زد.

بنابراین، با توجه به آمار و آنالیز انجام گرفته، به نظر می‌رسد استفاده از آپشن‌های زیر برای پیش بینی این بازی، مناسب باشد:
– برد مهمان
– هر دو تیم گل می‌زنند: بله

عرفان سراج
About author

اگر شما هم مثل من انقدر به ورزش علاقه داشتید اما به دلیل دیسک کمر، نمی توانستید که بازی و تفریح کنید، قطعا مسیر من را در پیش می گرفتید. وقتی مجبور به ترک ورزش شدم، تصمیم گرفتم که راجع به آن بنویسم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *